‎+38 (067) 497 09 08

Послуги:

 

- Позовна заява про зобов’язання Військової частини здійснити виплату грошової компенсації за невикористанні календарні дні додаткової відпустки як учаснику бойових дій. (Ви учасник бойових дій. Під час військової служби не використали календарні дні додаткової відпустки як учаснику бойових дій в кількості 14 календарних днів за повний рік служби, і при звільненні вам не здійснена виплата такої компенсації. От  вірне вирішення такої проблеми – позов до суду. Тим більше, що ви як учасник бойових дій не оплачуєте судовий збір).

 

- Позовна заява про зобов’язання Військової частини виплатити військовослужбовцю індексацію грошового забезпечення. (Ви звільнились з військової частини. А ви знали, що індексація це складова частина грошового забезпечення військовослужбовця. Вам не здійснили виплату індексації. Алгоритм дій: 1. Звертаємось з заявою до Військової частини про виплату індексації. 2. Після отримання відмови або не отримання відповіді, подаємо позов).

 

- Позовна заява про зобов’язання Військової частини виплатити військовослужбовцю грошову компенсацію за неотримане речове майно. (При звільненні Вам не виплатили грошову компенсацію за неотримане речове майно).

 

- Позовна заява про зобов’язання Військової частини здійснити перерахунок та доплату одноразової грошової допомоги при звільненні з військової служби за станом здоров’я.

 

Необхідні документи:

- Копія паспорта та ІПН.

- Копія витягу з наказу про звільнення.

- Копія військового квитка.

- Копія посвідчення учасника бойових дій.

- Копія довідки про основні та додаткові види грошового забезпечення, які отримував військовослужбовець за останні 2 роки перед звільненням (для позовів індексації та одноразової грошової допомоги при звільненні за станом здоров’я). 

 

Вартість позову: 1 000,00 грн.

 

Що потрібно для купівлі позову? Потрібно зробити сканкопії або якісні фото вказаних документів та направити їх на нашу адресу електронної пошти. Зробити оплату послуги. Через 24 години на Вашу електронну адресу прийде позовна заява з інструкцією дій.

Що входить в його вартість: Додатково на вашу адресу ми направимо сформовану позовну заяву з додатками, яку Вам потрібно лише підписати та направити через відділення Укрпошти рекомендованим листом на адресу суду.

Окрім цього, при потребі, ви отримуєте 2 безкоштовних консультації, пов’язаних з позовом.


Пам’ятайте: Ми тут, для того, щоб допомогти.